قفسه فلزی

امروزه قفسه های فلزی بسیار پرطرفدار و کاربردی می باشند. تنوع در طرح، اندازه، میزان تحمل، دوام و استحکام بالا و بسیاری دیگر از ویژگی های مدرن، مطابق با نیاز یا سلیقه کاربران باعث شده است تا سیل عظیمی از مصرف کنندگان به استفاده از قفسه های فلزی روی آورند. هر چند قابل انکار نیست نیاز مصرف کننده در انتخاب نوع قفسه بسیار حائز اهمیت است اما این نکته نیزه در خور توجه می باشد که تنوع انواع قفسه های فلزی، هر گونه نیازی را پاسخگو خواهد بود. در این مقاله به بررسی و معرفی قفسه های فلزی خواهیم پرداخت.

ویژگی های قفسه های فلزی

-تنوع در اندازه و طرح قفسه های فلزی متناسب با در نظر گرفتن نیاز

- قابل اجرا برای انبارهای مرتفع با استفاده بهینه از حداکثر ارتفاع انبار

- تنوع در مقاطع برای تحمل طیف وسیعی از اوزان قابل بارگذاری

- قابلیت تولید مقاطع قفسه های فلزی متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف

- مقاومت بالا در برابر ضربات احتمالی

- حفظ امنیت کالا

- قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد و اتصالات پیچ و مهره ای مطمئن

- مناسب برای کلیه فضاهای کاری مانند، فروشگاه ها، انبارهای کوچک و بزرگ، انباری منازل، مراکز اداری، هایپرمارکت ها و ....

- عمر طولانی و دوام بالا

پارامترهای مهم در تعیین نوع قفسه فلزی

1-نحوه بارگذاری اقلام داخل طبقات قفسه فلزی: بارگذاری توسط افراد به صورت دستی و یا بارگذاری با وسایل خمل و نقل به صورت مکانیزه

2- ابعاد بار: حجم بارهای قابل بارگذاری

3- وزن اقلام

4- شرایط آب و هوایی

5- نوع محصولات: طراحی قفسه برای محصولاتی از قبیل مواد خوراکی، مواد شیمیایی و دارویی، کالاها یا مواد صنعتی و .... متفاوت می باشد.

نحوه استفاده از قفسه های فلزی

برای جایگذاری  و به کارگیری قفسه های فلزی، باید به اندازه و حجم اقلام دقت کرد. در صورت عدم توجه باعث آسیب و حتی ریزش تمامی کالا ها در حین جایگذاری در انبار خواهد گردید. یکپارچه گیری و بارگذاری صحیح اقلام به صورت منظم و اصولی باعث تضمین کالای شما خواهد شد. به طور مثال از قرار دادن کالاهای سنگین در طبقات بالا باید اجتناب کرد تا آسیبی کالاها را تهدید نکند.

مراحل اجرای قفسه بندی فلزی

بازدید ، طراحی و تولید قفسه فلزی

اولین گام برای اجرای قفسه بندی فلزی در فضای کاری، بازدید محل مورد نظر، توسط کارشناسان شرکت بهین انبار آرا می باشد. پس از بازدید و ترسیم کروکی از فضا، مهندسین و طراحان شرکت بهین انبار آرا، نقشه قفسه مورد نیاز، متناسب با ابعاد و فضای محل بازدید شده، را تهیه و به مشتریان محترم تقدیم می کنند. در صورت تأیید نقشه توسط کارفرمایان عزیز، برآورد نقشه انجام و پیشنهاد قیمت اعلام می شود.

شرکت بهین انبار آرا، با در نظر گرفتن نکات مهم، کلیدی و همچنین، رعایت تمامی پارامترها، امنیت کالای شما و نظم فضای کاریتان را تضمین می نماید. استفاده از انواع بهترین قفسه های فلزی با اندازه های متنوع، باعث ایجاد فضای امن برای شما خواهد گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 77939562 یا 09128485943، واحد فروش شرکت بهین انبار آرا، تماس حاصل فرمایید.