قفسه پانل راک

یکی از پرطرفدارترین قفسه بندی ها، جهت نگهداری مواد و کالا، قفسه پانل راک است. قفسه راک کفپوشدار و قفسه بالکی راک دیگر اسامی این نوع قفسه بندی می باشد. نگهداری اقلام با اندازه ها و اوزان مختلف، ایجاب می کند از قفسه ای استفاده شود که کلیه نیازهای ما را پاسخگو باشد. قفسه پانل راک و یا همان قفسه راک کفپوشدار، برای بارگذاری دستی انواع کالا با وزن ها و ابعاد متنوع کاربرد دارد. به منظور آشنایی بیشتر با این نوع قفسه بندی در ادامه به توضیح قفسه پانل راک خواهیم پرداخت.

نقش قفسه بندی پانل راک در استفاده بهینه از ارتفاع فضا

امکان اجرای قفسه پانل راک در یک یا چند طبقه یکی از مزایای این نوع قفسه بندی می باشد. در انبارها و فضاهای کاری مرتفع که بری بارگذاری اقلام به صورت دستی و توسط نفر صورت میگیرد، سیستم پانل راک متناسب با ارتفاع انبار قابلیت اجرا بیش از یک طبقه را دارد. تردد بین طبقات از طریق پلکان امکان پذیر است و فواصل بین قفسه ها در طبقات بالایی، کاملاً پوشیده میشود که این راهروها و پلکان ایمنی و استحکام لازم جهت عبور و مرور افراد را دارد. نکته قابل توجه در اتصالات پیچ و مهره ای قفسه پانل راک چند طبقه می باشد، به طوری که کل سازه پانل راک قابلیت دمونتاژ و مونتاژ مجدد را در فضای دیگر خواهد داشت.

کاربرده قفسه پانل راک برای اقلام سنگین

قفسه پانل راک یا راک کفپوشدار، برای اقلام سنگین و نیز نیمه سنگین، گزینه مناسبی محصوب می گردد. در قفسه بندی پانل راک، این امکان برای تولید کننده وجود دارد تا با توجه به میزان بار وارده و تحمل طبقات مورد نیاز مشتری، مقاطع مناسب که توسط مهندسین سازه برآورد می شوند را تولید نماید. بنابراین قفسه پانل راک برای بارگذاری طیف وسیعی از اوزان مختلف مناسب است.

قفسه پانل راک در شرایط مختلف آب و هوایی

پوشش استاندارد قفسه پانل راک با رنگ پودری به روش الکترواستاتیک می باشد. در موارد خاص، مناطق مرطوب، یخچال ها و ... امکان تولید قفسه پانل راک به صورت گالوانیزه وجود دارد. در این موارد، پس از تولید کامل مقاطع، با توجه به ضخامت مقاطع، آنها را به روش گالوانیزه سرد و یا گالوانیزه گرم پوشش می دهند. بدین ترتیب متغیرهای آب و هوایی مانند سرما و رطوبت و ... تأثیر مخربی بر قفسه های پانل راک نداشته و حفظ سرمایه مصرف کنندگان تضمین خواهد شد.

شرکت بهین انبار آرا با تجربه و تخصص خود می تواند شما را در داشتن بهترین و کارآمدترین نوع قفسه بندی در انبار یا فضای کاریتان یاری دهد. شرکت بهین انبار آرا جهت ارائه بهترین خدمات و تولید با کیفیت ترین محصولات در خدمت مشتریان عزیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع قفسه بندی انبار و یا دریافت مشاوره و خرید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

77939562-021

09128485943