قفسه دژپاد

 با گذشت چندین سال از آغاز صنعت قفسه بندی در ایران توسط شرکت بزرگ دژپاد، پیشرفت روز افزون صنعت قفسه بندی و ظهور شرکتهای نوین تولیدی و بازرگانی در این حرفه، رقابت بین رقبا با شیب تندتری در حال جریان است. یکی از دلایل پیشرفت چشمگیر صنعت قفسه بندی در ایران، نیاز روز افزون مشاغل به داشتن انباری مجهز و مدرن جهت حفظ و نگهداری کالاها و ارتقا کیفیت خدمات می باشد.

با شروع تولید قفسه های فلزی از سال 1332، صنعت قفسه بندی در ایران آغاز و در سال 1347 با تأسیس کارخانه دژپاد به عنوان یک بنگاه اقتصادی تولید انبوه قفسه فلزی به رسمیت شناخته شد. امروزه پس از گذشت چندین سال با تلاش مستمر و بی وقفه مدیران ارشد، فعالیت درون و برون مرزی، اخذ هزاران گواهینامه بین المللی، تأسیس ده ها شرکت تولیدی و بازرگانی دیگر در صنعت قفسه بندی و توسعه آن، همچمان قفسه فلزی با عنوان دژپاد شناخته شده و دژپاد نام معتبر این صنعت به شمار می رود.

شرکت بهین انبار آرا، یکی از شرکت های موفق در عرصه صنعت قفسه بندی انبار می باشد که با تخصص و تجربه ای چند ساله هم به صورت مستقل یک واحد تولیدی و هم وابسته به شرکت دژپاد به عنوان عاملیت فروش محصولات دژپاد در این زمینه فعالیت می کند.